Skip links

Müziğin Ruhunu Yakala.

Ana Sayfa

Hasan Chill

31 Ocak 2024

Müziğe olan ilgisini küçük yaşlarda keşfeden Hasan Çil, 14 yaşında DJ’lik serüvenine başladı. 22 yaşına kadar birçok etkinlik ve mekânda yeteneklerini geliştiren Hasan Çil, 2016’da Serdar Ayyıldız’ın ekibine katılarak müzik kariyerinde profesyonel bir adım attı. Soul Fabrik Music & DJ Technologies bünyesinde eğitim alarak, 2017’de Zorlu Center’daki “Midpoint By WellDone” restoranında tam zamanlı performanslarına başladı. 2018’de Dardenia Sushi & Bread için müzik direktörlüğü yaparak, Soul Fabrik Music bünyesinde kariyerini genişletti ve “Organic House” tarzında yeni tekliler üreterek müzik kariyerini taçlandırdı.

Kategoriler: Artistler
Spotify
SoundCloud

Dopia

31 Ocak 2024

Synth ritimlere ve perküsyon tabanlı parçalara olan sevgisiyle bilinen dinamik tech house DJ’i ve sanatçısı Dopia, enerjik performansları ve prodüksiyonları ile tanınıyor. Mixmag MENA’nın desteğiyle ve Katar’da düzenlenen FIFA Dünya Kupası’nda sahne alan Dopia, kariyeri boyunca, house müziğin en büyük isimleri arasında yer alan Wally Lopez, Nick Curly, Kurd Maverick, Andre Rizo, David Tort, Sebjak, Nodus, Crusy ve birçok diğer önemli sanatçılarla aynı sahneyi paylaştı. Elektronik müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinen Dopia’nın tek boynuzlu at logosu müziğine kattığı sihri yansıtıyor.

Mien

31 Ocak 2024

Emine Dönmez, yani “Mien”, müzik tutkusunu 2019’da aldığı DJ eğitimiyle pekiştirdi. Soul Fabrik Music ile profesyonel DJ’lik kariyerine başlayan Mien, Organik House ve Deep House tarzlarında yeteneklerini sergiledi. Midpoint, Huqqa, Vandal Galataport gibi mekânlarda performanslarıyla dikkat çeken Mien, Soul Fabrik’te aldığı eğitimlerle müzikal anlayışını derinleştirdi. Mien, etnik ve enerjik DJ setleriyle yeni dönem Türk elektronik müzik dinleyicilerinin ilgisini çekiyor.

Kategoriler: Artistler
SoundCloud

Wizardo

31 Ocak 2024

Oğuzhan Okur, yani “Wizardo”, müzik kariyerine geç yaşında başladı. 2018 yılında İstanbul DJ Akademisi’nde eğitim alma fırsatı bulan Wizardo, başarılı bir mezuniyetin ardından İstanbul DJ Akademisi ekibine katıldı. Profesyonel destekle Soul Fabrik Music bünyesinde DJ olarak görev aldı. House müziği ve türevlerini harmanlayarak dikkat çeken Wizardo, aynı zamanda elektronik müzik prodüksiyonu eğitimleri de aldı ve kendi “Tech House” şarkılarını yayınlamaya başladı. Kendisi şu sıralar 360 İstanbul’un resident DJ’yi olarak yeteneklerini sergiliyor.

Kategoriler: Artistler
Spotify
SoundCloud

Berke Tosun

31 Ocak 2024

Babası DJ olan Berke Tosun, erken yaşta profesyonel DJ’lik eğitimi aldı. DJ’lik hayatına Marmaris’te başladı ve tanınmış mekânlarda performans sergiledi. Marmaris’teki beş yıldızlı oteller başta olmak üzere; animasyon şefi ve DJ’lik gibi çeşitli görevler üstlendi. Marmaris’in önde gelen mekânlarında Federica Scavo, Lou Lou Players, Ivona Bellini, Sam Divine gibi global isimlerle çalma fırsatı bulan Berke, burada edindiği tecrübelerle DJ’lik kariyerini perçinledi. 2022 yılı itibari ile İstanbul’da önemli mekânlarda performans sergileyen Berke, Soul Fabrik Music ekibinde yer alıyor ve aynı zamanda İstanbul DJ Akademi’de, eğitmen olarak kariyerine devam ediyor.

Kategoriler: Artistler
SoundCloud

Aşkın Tosun

31 Ocak 2024

Aşkın Tosun, müzik kariyerine 1987 yılında İstanbul’da başladı ve birçok mekânda müzik direktörlüğü yaptı. İzmir’de Studio Valbonne, X Bar, Şımarık, Zilli, SF, İce Club ve Cece Bar’da başarılı performanslar sergiledi. Sonrasında Marmaris’te Ambiance Club ve Unique Club da dahil olmak üzere birçok mekanda müzik direktörlüğü yaparak müzik kariyerini taçlandırdı. Uzunyalı Daisy Bar, Uzunyalı Vagabundo Bar, İçmeler, Korsan Bar, High End Club ve Club Areena gibi önemli mekânlarda sahne aldı. Soul Fabrik Music bünyesinde kariyerine devam eden Aşkın Tosun, bizimle birlikte genç yeteneklere tecrübelerini aktarıyor.

Kategoriler: Artistler
İncele
Kaydır
Soul Fabrik