HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özgün ol, yaratıcı ol, yenilikçi ol

Soul Fabrik ile çalışmak ayrıcalıktır

2005 yılından bu yana müzik sektöründe başarılı işlere imza atan Soul Fabrik Music & DJ Technologies, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sektör dinamiklerini beslemekte ve sahip olduğu teknolojik altyapı ile yenilikçi bir bakış açısı sunmaktadır. Kafe, restoran, gece kulübü, AVM, galeri, mağaza statüsünde müzik ve eğlenceyi bünyesinde barındıran tüm işletmeler, Soul Fabrik ile çalışmanın farklılığının bilincindedir.

Sektördeki başarınız Soul Fabrik ile zirveye taşınıyor
Soul Fabrik işbirliği, gerek eğlence gerekse hizmet sektöründeki işletmelerin kalitesinde ciddi bir artışa sebep olmaktadır. Soul Fabrik referans listesinde yer bulmanın, görünürlüğün artmasının yanı sıra herkes tarafından bilinir bir mekan olunmasına katkıları da büyüktür.

Müzik profesyonel ellerde işletmeye geliyor
"Müzik ruhun sesi" anlayışıyla yola çıkan Soul Fabrik, görev alacağı hizmet alanında çok kapsamlı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Hizmet sunulan sektörün müşteri portföyü, sektördeki yeri, tarihçesi ve mekanı var eden tüm faktörler göz önünde bulundurularak müşterinin mekanı benimseyeceği bir iş planı uygulanmaktadır.

Bu kapsamda iş planının oluşturulması ve hayata geçirilmesi mekanın sektördeki büyüklüğüyle ilintili olarak 1-3 ay arasında değişmektedir. İşletmeye uygun stratejiler belirlenip, gerekli görüldüğü durumda uygun DJ seçimiyle iş birliği başlamaktadır.

Soul Fabrik işbirliği sektörde farklılık yaratıyor
Soul Fabrik işbirliğindeki işletmeleri, sektördeki rakiplerinden ve benzerlerinden ayıran değişen müzik vizyonu ve zamanın getirdiği tüm yenilikleri yakından takip eden müzik anlayışı olmaktadır.

İşletmeleri sektörde seçkin kılmak adına gerekli olan tüm hizmet profesyonel ellerde hazırlanıp, sunulmaktadır. Süreç, uyum ve yeniliklerle zaman içinde gelişip, büyüyecektir.MİSYONUMUZ

Deneyimli ve yenilikçi DJ kadrosu ile hizmet sunulan tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, sektörü iyi tanıyan, işletmelerin beklentilerine hakim ve bunlara yenilerini ekleyen, üstün kalite ve profesyonel iş anlayışını aynı potada eriten, yaratıcı insan gücüne sahip ve teknolojiyi iyi kullanan, daima güven veren ve çözüm odaklı hizmet vermeyi amaçlayan bir iş ortağıdır.VİZYONUMUZ

Eğlence sektöründe kabul görmüş seviyede kalite anlayışıyla, teknoloji ve bilgiye yaptığı yatırım ile sektörde çıtayı yükselten, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunan, ulusal ve uluslararası pazarda liderliği hedefleyen çözüm ortağıdır.DEĞERLERİMİZ

Yenilikleri takip eder, uygular ve samimiyetten ödün vermeyiz.STRATEJİMİZ

Özgün ol, yaratıcı ol, yenilikçi ol.

YUKARI